Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/stemma/domains/stemma.lt/public_html/libraries/joomla/updater/updater.php on line 278
„Liepų biurai“

“Liepų biurai” – išskirtinė vieta išrankiems ir kokybę vertinantiems klientams.

Biurų pastatas įsikūręs Liepų gatvėje - istoriniame miesto centre, besiribojančiame su senamiesčiu. „Liepų biurai“ kaimynystėje ne tik miesto savivaldybė, centrinis paštas, įvairios valstybinės ir verslo institucijos, bet ir Dangės upė su poilsio zonomis.
Apie 1500 m2 ploto biurų pastato pirmame aukšte įrengtos patalpos, pritaikytos komercinei veiklai, šiuo metu jose veikia restoranas ir draudimo bendrovė. Kituose pastato aukštuose įrengti įvairaus išplanavimo biurai.

„Liepų biurai“ pastatas atitinka A klasės reikalavimus. Jo rekonstrukcijos metu naudotos tik aukštos kokybės sertifikuotos ir ekologiškos medžiagos. Rekonstruotame pastate atnaujintos inžinerinės sistemos, pakeistos stogo konstrukcijos, įrengta dviejų lygių automobilių stovėjimo aikštelė.

„Liepų biurai“ jau pasirinko: KPMG Baltic Klaipėdos filialas, restoranas Monai, draudimo bendrovė „IF“, „Fertimara“ ir kiti.

Daugiau informacijos: www.liepubiurai.lt